Zaburzenia potencji u mężczyzn

W dzisiejszych czasach zaburzenia erekcji u mężczyzn stają się coraz poważniejszym i coraz częściej spotykanym problemem. Jego przyczyny mogą być bardzo różne. Czasem jest to nadmierne spożywanie alkoholu, palenie papierosów, zażywanie narkotyków lub innych używek; kiedy indziej prowadzenie niezdrowego, siedzącego trybu życia. Do zaburzeń erekcji może dochodzić też w wyniku przepracowania, stresu oraz nieodpowiedniego odżywiania. Z zaburzeniami potencji nie zawsze można sobie poradzić bez stosowania odpowiednich środków farmakologicznych. Wśród tych, które wykazują skuteczność działania, wymienia się lek Mensil Max.

Problem zaburzeń potencji może dotykać mężczyzn w różnym wieku. Borykają się z nim zarówno panowie młodzi, jak i starsi. Do jego nasilenia dochodzi jednak wraz z upływem lat, dlatego na występowanie dolegliwości częściej skarżą się mężczyźni w starszym wieku. Stosowanie leku Mensil Max pozwala przezwyciężyć problemy z potencją i zacząć czerpać satysfakcję z życia seksualnego. To z kolei może wpływać korzystnie na samoocenę mężczyzny oraz poprawiać relacje w związku.

Co powinieneś wiedzieć o leku Mensil Max?

Przed zastosowaniem leku na potencję należy dokładnie zapoznać się z załączoną do niego ulotką. Jego przyjmowanie warto też skonsultować z lekarzem. Dotyczy to zwłaszcza tych sytuacji, gdy mężczyzna przyjmuje w tym czasie inne leki. Stosowanie leku Mensil Max pomaga w osiągnięciu erekcji i odbyciu satysfakcjonującego stosunku seksualnego z partnerką. Substancją czynną zawartą w preparacie jest sildenafil, który wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych w męskim członku i zwiększa przepływ krwi przez te naczynia, a to z kolei umożliwia osiągnięcie i utrzymanie wzwodu  dostatecznie długo, by odbył się stosunek. Lek Mensil Max przeznaczony jest do stosowania przez mężczyzn od 18. roku życia. W niektórych przypadkach może prowadzić do reakcji niepożądanych, co szczegółowo opisano w ulotce.

Przed zastosowaniem leku Mensil Max

Zawarta w preparacie substancja czynna sildenafil, podobnie jak w przypadku wielu innych dostępnych na rynku leków, może mieć działania niepożądane. Niebezpieczne mogą być interakcje z innymi przyjmowanymi przez pacjenta lekami. Ostrożność powinni zachować mężczyźni, którzy przyjmują leki stosowane w przypadku bólu w klatce piersiowej, a także panowie, którzy cierpią na niedokrwistość sierpowatokrwinkową. Inne dolegliwości, które przed zażyciem leku Mensil Max wymagają konsultacji lekarskiej, to między innymi białaczka oraz szpiczak mnogi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here