Skanery stomatologiczne

Każdy stomatolog wie, że skaner 3D stomatologia potrzebuje i jest on przyszłością terapii obszaru jamy ustnej. Rejestracja pola protetycznego za pomocą skanera eliminuje błędy powstające podczas tradycyjnego pobierania odcisku takie jak: przeciągnięcie, skurcz mas czy ich nacisk na tkanki. Jest szybki, ekonomiczny i neutralny dla pacjenta. W poniższym artykule przedstawiamy krótkie opisy dwóch topowych modeli skanerów wewnątrzustnych. Przeczytaj i dowiedz się, który skaner stomatologiczny będzie odpowiednim narzędziem do twojego gabinetu.

Skanery wewnątrzustne Medit i700

Skaner stomatologiczny Medit i700 umożliwia skanowanie za pomocą bezpłatnych, inteligentnych funkcji. Poprawia jakoś konsultacji z pacjentem, co zapewnia optymalne i efektywne sposoby leczenia. Ułatwia konsultacje z laboratoriami dzięki sprawnemu przesyłaniu danych w czasie rzeczywistym. Medit i700 to regularnie aktualizowane oprogramowanie polepszające wydajność urządzenia. Ponadto użycie go wymaga podłączenia do komputera za pomocą tylko jednego kabla zasilającego, co znacząco ułatwia jego obsługę i wyróżnia go na tle innych skanerów. System oprogramowania Medit gwarantuje możliwość szerokiego zakresu zastosowania danych skanowania.

Skanery stomatologiczne Primescan

Skanery wewnątrzustne Primescan to innowacyjne urządzenie przenoszące pobieranie wycisków cyfrowych na wyższy poziom. Skaner 3D wyposażony jest w ekran dotykowy 16:9 i touchpad. O jego wyjątkowej precyzji świadczy możliwość skanowania z dokładnością do 20 mikronów. Ponadto skaner wewnątrzustny Primescan to niezwykła szybkość, a co za tym idzie komfort działania. Skaner stomatologiczny pomaga zaoszczędzić środki, które są regularnie wydawane na kupno drogich mas i nadawanie przesyłek w przypadku prac metodami tradycyjnymi. Najnowsze badania wskazują, że jest to najbardziej precyzyjny skaner na rynku.

Technologie cyfrowe przyszłością protetyki

Eksperci nie mają wątpliwości, że skanery 3D to przyszłość stomatologii. Żadne inne, tradycyjne metody nie zapewniają tak wysokiej jakości skanów, wygody obsługi i szybkości pracy. Więcej na temat skanerów możesz przeczytać na stronie https://cereclab.pl/skanery-wewnatrzustne. Zaufaj innowacjom i polepsz jakość swojej pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here