Profesjonalne obuwie w niskich cenach – skorzystaj z wyprzedaży

0
152

Nawet o 50% taniej można obecnie kupić obuwie zdrowotne i profesjonalne marki Scholl. Trwa wyjątkowa wyprzedaż w sklepie Galeria Zdrowia. Jakie modele butów szczególnie warto wziąć pod uwagę?

Wyprzedaż kaloszy Scholl w sklepie Galeria Zdrowia

Marka Scholl słynie z produkcji obuwia zdrowotnego, które dzięki specjalnemu wyprofilowaniu oraz wkładkom, zapewnia równomierne rozłożenie masy ciała i łagodzi naciski na delikatne części stóp. To jeden z niewielu producentów, w którego ofercie znajdziemy zdrowotne kalosze – https://galeriazdrowia.pl/kategoria-produktu/sprawdz-promocje/wyprzedaz-kaloszy/ . Tymczasem jest to obuwie idealne do noszenia przez znaczną część roku w naszym klimacie. Kalosze sprawdzą się nie tylko w czasie jesiennej słoty. Także zimą i wiosną bardzo często mamy do czynienia z opadami deszczu bądź wodą z roztopionego śniegu, gdy dodatnie temperatury nie zachęcają do noszenia bardzo ciepłych butów zimowych.

Objęte wyprzedażą zostały damskie kalosze marki Scholl, wykonane z PCV oraz nylonu. Wszystkie te buty posiadają wyprofilowane wkładki, niektóre z nich wykorzystują technologię Memory Cushion. Technologia ta została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu dodatkowego komfortu i wsparcia dla stóp. Opiera się na specjalnej piankowej wkładce, która dostosowuje się do kształtu stopy pod wpływem ciepła i nacisku. Te czynniki sprawiają, że wkładka ​​staje się miękka i elastyczna. Wkładka ma zdolność zapamiętywania kształtu stopy. Po każdym użyciu wraca jednak do pierwotnego kształtu.

Cechą wspólną kaloszy zdrowotnych marki Scholl jest wyjątkowa szczelność i odporność na wodę, ale także zdolność do absorbowania wstrząsów i redukowania zmęczenia stóp. Obciążenie jest kompensowane przez wkładkę i podeszwę buta.

Produkty marki Scholl znane są ze swojej wyjątkowej trwałości. Prawidłowo konserwowane mogą służyć przez lata, pomimo intensywnej eksploatacji.

Klapki medyczne – dla pielęgniarek i nie tylko – w specjalnej promocji

W wyprzedażowej ofercie sklepu Galeria Zdrowia znalazły się także profesjonalne buty, wybierane najczęściej przez personel medyczny szpitali i przychodni. Modele Moldava WEDGE AD MED – https://galeriazdrowia.pl/produkt/moldava-wedge-ad-8/ oraz New Massage – https://galeriazdrowia.pl/produkt/new-massage-niebieski/ to doskonale znane na rynku pozycje, z których korzystają tysiące profesjonalistów – nie tylko związanych z branżą medyczną.

Profesjonalne klapki sprawdzą się w wielu zawodach – wszędzie tam, gdzie występuje konieczność długotrwałego stania lub chodzenia. Zaletą modeli butów Scholl objętych promocją jest ich lekkość oraz specjalne wyprofilowanie, które wymusza prawidłową postawę ciała.

Model Moldava WEDGE AD MED został wykonany ze skóry, co zapewnia wysoką trwałość i komfort użytkowania. Posiada paski regulacyjne, dzięki czemu można dopasować but ściśle do kształtu stopy. Ważną cechą tych butów są antypoślizgowe podeszwy. Są one wysokie i mają zdolność absorbowania wstrząsów.

Klapki New Massage to kultowy już model znany w wielu środowiskach, nie tylko związanych z medycyną. Te buty to tzw. „fakirki”, które zawdzięczają swoją nazwę wystającym z wkładki wypustkom, których zadaniem jest ciągłe masowanie stopy podczas chodzenia, mające na celu wspomaganie krążenia krwi. Dzięki tej funkcji, stopy przez dłuższy czas nie odczuwają zmęczenia i pozostają w dobrej kondycji. Charakterystyczną cechą butów New Massage jest platforma, za sprawą której pięta jest uniesiona o 2 cm wyżej niż palce. Taki profil anatomiczny zapewnia prawidłowe ułożenie stopy oraz wymusza prawidłową postawę ciała.

Szczegółowe informacje na temat obuwia objętego ofertą wyprzedażową można znaleźć na stronach sklepu medycznego https://galeriazdrowia.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here